Vaše 2 percentá nám pomôžu pomáhať viac ako doteraz

Ďakujeme všetkým, ktorí nám pomáhajú darovaním 2% z daní.
Naše podporné aktivity realizujeme v rámci viacerých programov. Všetky naše aktivity smerujú k tvorbe programov zameraných na služby zamestnanosti a naším cieľom je realizovať ich tak, aby slúžili všetkým, ktorí ich potrebujú, zvlášť však tým, ktorí sú zdravotne či sociálne znevýhodnení.

Údaje, ktoré potrebujete k darovaniu 2%

Predvyplnené editovateľné pdf nájdete TU.

Názov organizácie: Nezisková organizácia EPIC

Právna forma: nezisková organizácia

Sídlo: Panenská 29, 811 03 Bratislava

IČO: 45738718

Ak ste

  • fyzická osoba, živnostník či firma, vpíšte ich priamo do Vášho daňového priznania, vyhlásenie o poukázaní 2% je jeho súčasťou (do 31. marca 2019).
  • zamestnanec, požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov a vystavenie potvrdenia o zaplatení dane za rok 2018 (do 15. februára 2019). Toto potvrdenie spolu s vyhlásením o poukázaní 2% dane stačí doručiť do 30. apríla 2019 na daňový úrad podľa Vášho bydliska.

Pre poukázanie 2% musí byť výška zaplatenej dane vyššia ako 150 €. V prípade, že priložíte potvrdenie o Vašej dobrovoľníckej činnosti (ak ste ju v roku 2018 vykonávali v rozsahu minimálne 40 hodín), môžete poukázať 3%, pričom výška zaplatenej dane musí byť vyššia ako 100 €.

Ďakujeme Vám, že svojimi 2% z daní nám pomáhate pomáhať!